Başkan V. Taşkın Algül, Ulus, Doğan, Barış ve Bahçelievler Mahallerini Ziyaret Etti

Başkan V. Taşkın Algül, Ulus, Doğan, Barış ve Bahçelievler Mahallerini Ziyaret Etti
24 Nisan 2018 Salı 14:38:04

Belediye Başkan Vekilimiz Ceyhun Dilşad Taşkın, Algül, Ulus, Doğan, Barış ve Bahçelievler mahallelerinde incelemede bulunarak vatandaşlar ile görüş alışverişinde bulundu.

Algül, Ulus, Doğan, Barış ve Bahçelievler Mahallelerindeki çocukların, Başkan Vekilimiz Ceyhun Dilşad Taşkın'a yoğun ilgi göstererek sevgi gösterisinde bulundular. Doğan ve Algül Mahallelerinde yapılan ve yapılacak çalışmalar ilgili incelemelerde bulunan Başkan Vekilimiz Ceyhun Dilşad Taşkın’a vatandaşlar tarafından yoğun ve samimi ilgi gösterildi. Mahalle sakinleri ile görüşen Başkan Taşkın vatandaşların taleplerini dinleyerek isteklerini birim müdürlerine iletti.

Gezi ziyaretlerine Bahçelievler mahallesinde devam eden Başkan Vekilimiz Ceyhun Dilşad Taşkın, incelemeler esnasında etrafına toplanan çocuklarla sohbet edip sorduğu sorulara doğru cevap verenlere basketbol topu hediye etti.

Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından başlatılan 22 yeni park çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Vekilimiz Taşkın parkların bir kısmının ramazan bayramına biteceğini belirtti.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 444 56 25  
Mail       : info@siirt.bel.tr