İtfaiye Haftası Kutlandı

İtfaiye Haftası Kutlandı
26 Eylül 2018 Çarşamba 16:22:01

25 Eylül-1 Ekim İtfaiye Haftası münasebetiyle İtfaiye Müdürlüğü personelleri Vali Ali Fuat Atik ve Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın’ı makamında ziyaret ettiler.

Vali Ali Fuat Atik, İtfaiye Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle İtfaiye Müdürü Misbah Yılmaz ve beraberinde İtfaiye personelini makamında kabul etti.Vali Ali Fuat Atik, itfaiye personelinin haftasını kutlayarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın da, İtfaiye personelini makamında kabul etti ve haftalarını kutladı. İtfaiyecilerin Haftasını kutlayan Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın, “İtfaiye Teşkilatımız, Osmanlıdan beri varlığını sürdüren bir teşkilat. İnsanlık var olduğu müddetçe de varlığını sürdürecek, olaylara müdahale edecek olan bir teşkilat. Siirt Belediyesi İtfaiye Teşkilatımız, sadece yangınlara değil, boğulma vakalarına, trafik kazalarına ve kurtarma olaylarına ilk müdahale edenlerin arasında gelmektedir. İtfaiye Teşkilatımız olaylara zamanında müdahale etmesi ve zamanında ulaşması bakımından oldukça hızlı hareket etmektedir. Arkadaşlarımız Siirt’te güzel hizmetler vermekte ve başarılı bir şekilde olaylara müdahale etmektedirler. İtfaiyecilerimizin haftalarını tekrar tebrik ediyor, kazasız belasız günler diliyorum” şeklinde konuştu.

25 Eylül-1 Ekim İtfaiye Haftası münasebetiyle kutlanan program kapsamında İtfaiye Müdürlüğünde bir program düzenlendi. Programa Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın ve çok sayıda davetli katıldı. Siirt Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından hazırlanan serginin açılışı Vali Ali Fuat Atik ve Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın tarafından yapılarak sergi gezildi. Öğrencilere Vali Atik ve diğer yetkililer tarafından oyuncak itfaiye aracı hediye edildi.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 444 56 25  
Mail       : info@siirt.bel.tr