Yol Açma Çalışmalarımız Devam Ediyor

Yol Açma Çalışmalarımız Devam Ediyor
18 Ekim 2018 Perşembe 09:47:10

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler mahallelerde kaldırım, yol açma ve asfaltlama çalışmalarına hız vererek hizmet atağını sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğümüz ekipleri tarafından yürütülen yeni yol açma çalışmaları Veysel Karani Mahallesi Toki konutları mevkiinde devam ediyor.

Program dahilinde belirlenen ihtiyaçlara göre çalışmalarını farklı bölgelerde aynı anda devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğümüz, bu kapsamda henüz yapılaşmanın olmadığı veya yapılaşmanın gelişmeye başladığı bölgelerde de yeni yolları vatandaşların hizmete sunmayı hedefliyor.

Bu kapsamda yeni yol açma, genişletme, kumlama ve stabilize çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, yeni toki evlerini Mirza Ağa konutları yolunu birbirine bağlayan 500 metre uzunluğunda, 12 metre genişliğinde yeni bir yol daha açma çalışmasına başladı. Fen İşleri ekiplerinin greyderler eşliğinde yeni yol açma çalışması tüm hızıyla devam ederken Yeni yol, önümüzdeki haftalarda stabilize ve kumlama çalışmaları tamamlandıktan sonra trafiğe açılması hedefleniyor. Yeni açılan yollar, ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlara rahat bir nefes aldırırken, Siirt’in gelişimine de katkı sağlıyor.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 444 56 25  
Mail       : info@siirt.bel.tr