Başkan Vekilimiz Taşkın Gökçebağlı Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Başkan Vekilimiz Taşkın Gökçebağlı Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
16 Mayıs 2017 Salı 17:04:06

Belediye Başkan Vekilimiz Ceyhun Dilşad Taşkın, Gökçebağ Beldesine gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında vatandaşlarla bir araya gelip yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Gökçebağlı vatandaşlar ve gençler ile bir araya gelen Başkan Vekilimiz TAŞKIN ve beraberinde ki heyet beldenin sorunları ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Başkan Vekilimiz TAŞKIN, vatandaşların taleplerini dinleyerek yapılan, hizmet çalışmaları devam eden ve önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgiler verirken, vatandaşların sıkıntılarını da dinledi. Başkan TAŞKIN, ayrıca isteklerini dile getiren vatandaşların isteklerinin ise yerine getirilmesi için gerekenin yapılacağını söyledi.

Gökçebağlı vatandaşların programa yoğun katılım sağladıkları için teşekkür eden Başkan Vekilimiz TAŞKIN, “Burada ve Türkiye’nin her yerinde yaşayan insanlarımız bizim vatandaşlarımızdır ve en güzel hizmete layıktırlar. Biz buraya hizmet etmek için geldik ve elimizden geldiği kadar sizlerin desteğiyle beldemizi daha yaşanılabilir hale getirmek için çaba sarf edeceğiz. Gökçebağın en büyük sorunu olan yol yapım çalışmalarının kalıcı olması için sıcak asfalt yaparak vatandaşların hizmetine sunacağız. Spor Toto teşkilatı ile yaptığımız sözleşmeyle birlikte beldemize gençlerimizin oynayabileceği bir halı saha yapacağız. Beldemizde vatandaşların oturabileceği ve çocukların rahatlıkla oynayabileceği parklar yapıyoruz ve en kısa sürede hizmete açılacaktır” dedi.

Başkan Vekilimiz TAŞKIN ile bir araya gelen Belde sakinleri, beldenin sorunlarının çözümü noktasında bizde varız diyerek yapılan ve yapılması planlanan projelere destek vererek Başkan Vekilimiz Taşkın’a teşekkür ettiler.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 444 56 25  
Mail       : info@siirt.bel.tr