Kadın Yaşam Merkezi Bitme Aşamasına Geldi

Kadın Yaşam Merkezi Bitme Aşamasına Geldi
18 Şubat 2019 Pazartesi 09:37:02

Belediyemiz tarafından yapımına başlanılan Kadın Sosyal Yaşam ve İş Geliştirme Merkezi’nin inşaatı bitme aşamasına geldi. İnşaat çalışmaları hızla devam eden Kadın Yaşam Merkezinin % 80’nin tamamlandığı belirtildi.

Afetevler Mahallesi Kurtalan Caddesi üzerinde bulunan eski otogar arazisinde inşaatı devam eden Kadın Yaşam Merkezi’nde kadınların sosyo-ekonomik gelişimlerini sağlayarak, toplumsal yaşama katılımlarının arttırılması amaçlanıyor.

Kadın Yaşam Merkezinde düzenlenecek takı tasarım, hediyelik eşya magnet vs. eğitim kurslarıyla boş zamanlarını değerlendirip yeni hobiler edinecek kadınlar, okuma - yazma, beden dili, diksiyon, motivasyon, Kur’an-ı Kerim, aile içi iletişim gibi kurslar ve çeşitli seminerler ile kendilerini geliştirebilmeleri için yeni fırsatlara kavuşmuş olacak.

Tüm Siirtlilerin spor, yaşam ve sosyal alanlarda güzel imkânlarla buluşacağı Kadın Yaşam Merkezinde ailelerimize ve çocuklarımıza eğitim ve spor anlamında destek verecek bir merkez olarak hizmet verecek. Kapalı havuz, hamam, buhar odası, sauna, masaj odaları, sinema salonu, sergi salonu, kreş, ve spor salonları bulunacağını da bildirdi.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 444 56 25  
Mail       : info@siirt.bel.tr