Başkan Vekilimiz TAŞKIN, Ulus Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Başkan Vekilimiz TAŞKIN, Ulus Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi
12 Temmuz 2017 Çarşamba 12:27:44

Belediye Başkan Vekilimiz Ceyhun Dilşad TAŞKIN, ‘Mahalle Toplantıları’ kapsamında; Belediyemiz tarafından yapılan çalışmaları hem vatandaşlara anlatmak hem de mahallelerde var olan sorunları yerinde tespit etmek amacıyla vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Belediyemiz bünyesine geçen Saraçoğlu Siirt Akademi merkezinde gerçekleşen toplantıda Ulus Mahallesi sakinleriyle bir araya gelindi. Halk Buluşması toplantısında vatandaşlar Mahallelerinin sorunlarını Belediye Başkanımız ve diğer yetkililere iletme imkânı buldu. Soru ve cevap şeklinde geçen toplantıya mahalle sakinleri ilgi gösterdi.

Başkan Vekilimiz Ceyhun Dilşad TAŞKIN, geçen hafta Algül, bu hafta ise Ulus Mahalle sakinleriyle bir araya geldiklerini ifade ederek, “Siirt Akademi merkezinin tahsisini aldık. Yakın zamanda burada açacağımız çeşitli kurslarla gençlerimize dönük faaliyetler yapacağız. Mahalle toplantıları bizim için önemli, daha önce vatandaş ziyaretlerimizde ve kendi izlenimlerimizle edinmeye çalıştığımız bilgi, ihtiyaç veya benzeri şeyleri düzenlemiş olduğumuz halk toplantılarıyla vatandaşlarımızdan birebir alıyoruz. Vatandaşlarımız düzenlemiş olduğumuz toplantılara ilgi gösteriyor. Bu da bizleri mutlu ediyor. Mahalle sakinlerimiz en küçük ihtiyaçtan en büyük ihtiyaca kadar, zamana yayılmasını gerekenden, hemen halledilmesi gereken bütün problemleri ve ihtiyaçlarını bizlere ifade ediyorlar. Hemen çözülebilecek olanları birkaç gün içerisinde hallediyoruz, planlaması gereken çalışmaları not alıp zaman içerisinde çözüyoruz. Bu toplantılardan verim aldığımızı düşünüyorum. Bütün Mahallelerimizde, birebir vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Vatandaşımızın yüzü güldükçe bizlerinde yüzü gülüyor. Siirt Belediyesi olarak ‘Doğumdan Ölüme’ kadar vatandaşlarımızın hizmetindeyiz” dedi.  

Vatandaşlar, Belediye Başkan Vekilimiz TAŞKIN'a halkın sorun ve taleplerini dinlediği için teşekkür etti. Toplantı sonunda mahalle sakinlerinin çocuklarına çeşitli oyuncaklar hediye edildi.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 0 484 223 22 60 – 0 484 223 95 64  
Mail       : info@siirt.bel.tr