Belediye Eşbaşkan Yardımcılarımız Belirlendi

Belediye Eşbaşkan Yardımcılarımız Belirlendi
4 Temmuz 2019 Perşembe 15:08:48

Belediye Eşbaşkanımız Berivan Helen IŞIK, Belediye yönetiminde görev alacak Eşbaşkan ve Başkan Yardımcıları görevlendirmelerini gerçekleştirdi. Eşbaşkanlık ve Başkan Yardımcılığına Peyman Dara TURHAN, diğer Başkan Yardımcılığına ise Gülçin KÖNEŞ getirildi.

Atamaları yapılan yeni Başkan Yardımcılarına aldıkları sorumluluktan dolayı başarı temennisinde bulunan Belediye Eşbaşkanımız Berivan Helen IŞIK, çalışmaların daha sağlık ve düzenli yürütülmesi için Belediye Meclis üyeleriyle yapılan görüşmelerin ardından Eşbaşkan ve Başkan Yardımcılığına Peyman Dara Turhan, Başkan Yardımcılığına ise Gülçin Köneş’in getirildiğini belirtti.

Belediye Eşbaşkanlık ve Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Peyman Dara TURHAN, 1969 yılında Siirt’in Eruh ilçesinde doğdu. İktisat Okudu, kamuda çalıştı. Uzun yıllar gazetecilik mesleğini aktif bir şekilde sürdürdü. 31 Mart Yerel Seçimlerinde HDP Belediye Meclis Üyeliğine seçilen TURHAN, evli ve iki çocuk babası.

Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Gülçin KÖNEŞ, 1979 Siirt doğumlu. İlk, orta ve liseyi Konya ilinde okudu. 2004 yılında Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliğinden mezun olduktan sonra uzun yıllar Serbest İnşaat Mühendisliği yapan KÖNEŞ, 31 Mart Yerel Seçimlerinde HDP Belediye Meclis Üyeliğine seçildi.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 444 56 25  
Mail       : info@siirt.bel.tr