OKULLAR EĞİTİM ÖĞRETİM ÖNCESİ YIKANIYOR

OKULLAR EĞİTİM ÖĞRETİM ÖNCESİ YIKANIYOR
7 Eylül 2017 Perşembe 13:57:21

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan 2017-2018 yılı Eğitim-Öğretim dönemine başlayacak okulların bahçe ve çevresindeki yol ile kaldırımlarda yıkama çalışması başlattı.

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü yeni eğitim öğretim yılı öncesinde okul bahçelerindeki yıkama çalışmalarına hız verdi. 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı hazırlıklarına Belediyemiz yaptığı yıkama çalışmalarıyla katkı sağlıyor. Temizlik Müdürlüğü yaz ve bahar aylarında cadde ve sokaklarda yaptığı yıkama çalışmalarını önümüzdeki günlerde başlayacak eğitim faaliyetleri dolayısıyla okula bahçelerine taşıdı.

Halkın yoğun kullanım alanlarında sık sık yıkama ve temizlik çalışmaları yaptıklarını belirten Temizlik Müdürlüğü Yetkilileri, daha sağlıklı bir nesil yetiştirilmesi için ellerinden gelen her türlü gayretin içerisinde olduklarını, Okullarımızda çocuklarımızın daha temiz bir ortamda ders yapmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarına hız verdiklerini belirttiler.

Temizlik Müdürlüğü ekiplerince yapılan yıkama çalışmalarında amaçlarının, özellikle mikroorganizma ve salgın hastalıkların yayılmasını önlemek ve öğrencilerin eğitim öğretim yılına sağlıkla başlamasını hedeflemek olduğunu vurgulandı.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 0 484 223 22 60 – 0 484 223 95 64  
Mail       : info@siirt.bel.tr