İÇİŞLERİ BAKANI YARDIMCISI MEHMET ERSOY BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

İÇİŞLERİ BAKANI YARDIMCISI MEHMET ERSOY BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ
2 Şubat 2018 Cuma 08:44:53

Biz dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Siirt’e gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy Belediye Başkan Vekilimiz Ceyhun Dilşad Taşkın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Ersoy’a Vali Ali Fuat Atik, Vali Yardımcısı Bünyamin Kuş eşlik etti. İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’u belediye girişinde Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ve kurum amirleri karşıladı. Şeref defterini imzalayan Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy daha sonra makam odasına geçerek Belediye Başkan Vekili Taşkın’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Projeler hakkında bilgi alan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, yakalanan huzur ve güven ortamını bozmaya izin vermeyeceklerini söyledi. Devletin son dönemde hem içeride hem de dışarıda çok ciddi bir şekilde teröre karşı topyekun mücadele verdiğini belirten Ersoy, "Halkımızın huzuruna, canına, malına kasteden, içeride ve dışarıda bizim birliğimize, beraberliğimize ve bu ortak vatan topraklarımız üzerinde barış, kardeşlik içinde yaşamamıza tasallut eden her türlü yapılanmaya karşı çok ciddi bir mücadele veriyoruz. Terörle mücadeleyi kararlı bir şekilde sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz." diye konuştu.

Ersoy, terörü besleyen, destekleyen, onunla hareket eden her türlü oluşuma karşı aynı kararlılıkla mücadelelerinin devam edeceğini vurguladı."Kayyum belediyecilik uygulaması da bu mücadelemizin bir parçasıdır." diyen Ersoy, şöyle konuştu:

"Bir taraftan teröristlerle mücadele ederken diğer taraftan da milletin kendilerine emanet ettiği kaynakları yine bu milletin huzuruna kastedenleri desteklemek için kullananlara karşı bir tedbir olarak getirdik ve bunu engellemek istedik. Allah'a şükürler olsun ki kayyum belediye başkanlarımız istediğimiz şekilde bu kaynakların kötüye kullanılmasını engelledikleri gibi çok da güzel işler çıkardılar.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde 90'ın üzerindeki belediye başkan vekili, sorumlu oldukları il, ilçe ve belde belediyelerinin her birini şantiyeye dönüştürdü."

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 444 56 25  
Mail       : info@siirt.bel.tr