Belediyemiz Park Çalışmaları Devam Ediyor

Belediyemiz Park Çalışmaları Devam Ediyor
26 Temmuz 2018 Perşembe 09:04:41

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından vatandaşların daha yeşil bir alanda vakit geçirebilmeleri için başlattığı 22 yeni park projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Park Bahçeler Müdürlüğümüzden yapılan açıklamada, “Yeşil Bir Siirt” Projesi kapsamında kentin farklı noktalarında başlatılan 22 adet park projesinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan çalışmalarda başlatılan 22 yeni parkın 11 tanesi faaliyete geçerek vatandaşların hizmetine girdi. 11 parkta ise çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. Yüklenici firma tarafından yapılan çalışmalar kapsamında 11 parkın ise 1 ay içerisinde bitirilerek vatandaşların hizmetine sunulacak. 22 yeni parkın yanı sıra yıllardır çözüm bekleyen Hayrettin Özgen parkını da bünyemize katarak çalışmalara en kısa zamanda başlayacağız. 9000 metrekare üzerine kurulacak olan hayrettin özgen parkında yeni nesil oyun gurupları, masal kahramanları, oturma alanları, yürüyüş alanları, etkinlik ve gösteri alanları yer alacak.

Şehrimize kazandıracağımız Parklarımızın tamamlanmasıyla birlikte vatandaşlarımız, huzurlu ve keyifli günlerin tadını çıkaracağı, çocuklarımızın gönüllerince eğleneceği parklarımızın halkımıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” denildi.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 444 56 25  
Mail       : info@siirt.bel.tr