Eş Başkanlarımız Parke Taşı Döşedi

Eş Başkanlarımız Parke Taşı Döşedi
18 Temmuz 2019 Perşembe 10:08:42

Belediye Eş Başkanlarımız Berivan Helen Işık ve Peymandara Turhan, Afetevler Mahallesinde başlayan çalışmaları yerinde inceleyerek işçilerle birlikte kilit parke taşı döşediler.

Fen İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince yaklaşık 80 bin metrekare kilit parke çalışmasının yapılacağı Siirt Merkezinde start Afetevleri Mahallesinden verildi. Belediye Eş Başkanlarımız Berivan Helen Işık ve Peymandara Turhan çalışmaları yerinde inceledi, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar. Eş Başkanlar Işık ve Turhan ellerine işçi eldiveni takıp kilit taşı döşeyen işçilerle birlikte yapılan çalışmalara katılıp kilit taşı döşediler.

Çalışmalarla ilgili bilgi alan Eş Başkanlarımız; “Afetevler mahallemizde kilit parke taşı döşeme çalışmalarımızı başlattık. İl genelinde Siirt Belediyemizce birlikte hummalı bir yol çalışması gerçekleştiriyoruz. Siirt’imiz için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. İl genelinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceği, vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılamak için, aciliyeti dikkate alınarak sırayla Siirtimizde ki bozuk sokaklarımızı, caddelerimizi elden geçiriyoruz. Belirli bir plan dahilinde yenilemelerimizi, yeni yol çalışmalarımızı ve tadilatlarımızı yapacağız” dediler.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 56100 SİİRT

Telefon : 444 56 25  
Mail       : info@siirt.bel.tr